Akçay Esen Group'a Hoşgeldiniz!

poster-blog

Yakın Koruma Hizmetleri Nelerdir?

Yakın korumaların görev yapabilmesi için belirli şartları yerine getirmeleri ve bazı eğitimleri tamamlamış olmaları gerekir.
 
Yakın Korumalar Ne İş Yapar?
Yakın korumaların yaptıkları işin kapsamı, hizmet verdikleri kişi ya da kurumun talep ve ihtiyaçları doğrultusunda belirlenebilir. Bir objeyi, bir kişiyi ya da bir kurumu korumakla görevli olan yakın korumalar, risk faktörleri ve güvenlik açıkları kapsamında, korudukları kişi ya da kurumun güvende olmasını sağlar. Yakın korumalar aldıkları eğitim ve korudukları kişi ya da kurumun ihtiyaçları doğrultusunda silahlı ya da silahsız olarak görev yapabilirler.
 
Yakın koruma olmak için bazı fiziki yeterlilikler gerekmekle birlikte, dövüş sanatları ve silah eğitimleri almak, silah taşıma ruhsatına sahip olmak gibi bazı şartları da beraberinde getirir.
 
Yakın koruma hizmeti, tek bir koruma tarafından alınabileceği gibi, ekip olarak da yakın koruma hizmeti alınabilir. Korunacak kişi ya da kurumun güvenlik ihtiyacı kapsamında tek kişilik yakın koruma ya da ekip veya ekiplerden oluşan yakın korumalar görev yapabilir.

Diğer Blog

Profesyonel Özel Güvenlik Şirketi

Özel güvenlik hizmetleri, faaliyet gösterilen alanda önemli görevleri yerine getiren, canı ve malı koruyarak kayıpların, zararların önüne geçilmesini sağlayan hizmetlerdir.
DAHA FAZLA

Antakya Özel Güvenlik Eğitimi

Özel güvelik görevlilerinde aranan şartlardan biri özel güvenlik temel eğitiminin başarıyla tamamlanmasıdır.
DAHA FAZLA

Hatay Site Güvenliği

Hayatın akışı içerisinde kişilerin, ailelerin huzurlu ve güvenli bir ortamda ikamet etmeleri en temel ihtiyaçlardan biridir.
DAHA FAZLA

KALİTE POLİTİKASI

Akçay Esen, gelişen ülkemiz koşullarına paralel olarak bir hizmet sunmak hedefindedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve her defasında hatasız karşılamak.

KESİNTİSİZ HİZMET

Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstün hizmet sağlamak amacımızdır. Hizmetlerimizin en güzelini sizlere sunmak isteriz ve hizmeti sunarken devamlılığını da sağlamaya çalışırız.

DEĞERLERİMİZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, çalışanlarımıza saygı ve sevgi, kaliteli hizmet anlayışı, güven sağlayan kadromuz, huzur verici aile ortamı,kalite ve estetik, dürüstlük ve dakikliğe verdiğimiz aşırı önem

7/24 DESTEK

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 7/24 çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.