Akçay Esen Group'a Hoşgeldiniz!

poster-blog

Antakya Özel Güvenlik Eğitimi

Özel güvelik görevlilerinde aranan şartlardan biri özel güvenlik temel eğitiminin başarıyla tamamlanmasıdır. Dolayısıyla özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen kişilerin uygun şartları taşıması halinde özel güvenlik temel eğitimi almaları ve yapılan sınavlarda başarılı olmaları gerekmektedir. Özel güvenlik eğitimi 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. Maddesinde ve bu kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmeliğin 5. Bölümünde yer alan hükümlere göre gerçekleştirilmektedir.
 
Özel güvenlik eğitimi, temel eğitim ve yenileme eğitiminden oluşmaktadır. Temel eğitimini alan adayın yapılacak olan sınavlarda başarılı olması gerekmektedir. Bunun yanında bu aşamaları geçen ve özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlayan kişiler 5 yıl sonunda yenileme eğitimi almak ve yapılacak olan sınavlarda başarılı olmak zorundadır.
 
5188 sayılı kanunun 14. Maddesine göre özel güvenlik temel eğitimi, teorik ve pratik eğitim, silah eğitiminden oluşmak üzere 120 ders saatinden, yenileme eğitimi de 60 ders saatinden az olamaz.
 
Özel güvenlik eğitim programı, programda yer alan dersler ve eğitim süreci hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Blog

Profesyonel Özel Güvenlik Şirketi

Özel güvenlik hizmetleri, faaliyet gösterilen alanda önemli görevleri yerine getiren, canı ve malı koruyarak kayıpların, zararların önüne geçilmesini sağlayan hizmetlerdir.
DAHA FAZLA

Hatay Site Güvenliği

Hayatın akışı içerisinde kişilerin, ailelerin huzurlu ve güvenli bir ortamda ikamet etmeleri en temel ihtiyaçlardan biridir.
DAHA FAZLA

Yakın Koruma Hizmetleri Nelerdir?

Yakın koruma, kişi ya da kurumların günlük hayatını daha güvenli hale getirmekle sorumlu olan kişilerdir.
DAHA FAZLA

KALİTE POLİTİKASI

Akçay Esen, gelişen ülkemiz koşullarına paralel olarak bir hizmet sunmak hedefindedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve her defasında hatasız karşılamak.

KESİNTİSİZ HİZMET

Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstün hizmet sağlamak amacımızdır. Hizmetlerimizin en güzelini sizlere sunmak isteriz ve hizmeti sunarken devamlılığını da sağlamaya çalışırız.

DEĞERLERİMİZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, çalışanlarımıza saygı ve sevgi, kaliteli hizmet anlayışı, güven sağlayan kadromuz, huzur verici aile ortamı,kalite ve estetik, dürüstlük ve dakikliğe verdiğimiz aşırı önem

7/24 DESTEK

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 7/24 çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.