Akçay Esen Group'a Hoşgeldiniz!

poster-blog

Profesyonel Özel Güvenlik Şirketi

Önleyici, koruyucu ve düzenleyici özellikleri bulunan bu hizmetlerin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Bu noktada özel güvenlik görevlilerinin yeterli bilgi ve donanıma sahip olması son derecede önemlidir. Bunun için de öncelikle bu işi yapacak olan görevlinin kaliteli bir özel güvenlik eğitimi alması gerekir. İyi bir eğitim de alanında bilgili, tecrübeli ve uzman kişiler tarafından verilebilir. Özel güvenlik yetkilerini ve sorumluluklarını bilen, çalışması sırasında dikkatli ve duyarlı olarak motivasyonu kaybetmeden çalışan, kolluk kuvvetleriyle gerekli koordineyi kurabilen özel güvenlik görevlileri hizmetin başarılı olarak sunulmasında önemli rol oynarlar. Tüm bu süreçleri başarıyla yöneten ve uygulayan, özel güvenlik şirketleri arasında uzman kadrosu ve nitelikli personeli ile ön plana çıkan Deltavip Özel Güvenlik tüm sektörlere kaliteli ve profesyonel güvenlik hizmetleri sunmaktan gurur duyar.

Diğer Blog

Antakya Özel Güvenlik Eğitimi

Özel güvelik görevlilerinde aranan şartlardan biri özel güvenlik temel eğitiminin başarıyla tamamlanmasıdır.
DAHA FAZLA

Hatay Site Güvenliği

Hayatın akışı içerisinde kişilerin, ailelerin huzurlu ve güvenli bir ortamda ikamet etmeleri en temel ihtiyaçlardan biridir.
DAHA FAZLA

Yakın Koruma Hizmetleri Nelerdir?

Yakın koruma, kişi ya da kurumların günlük hayatını daha güvenli hale getirmekle sorumlu olan kişilerdir.
DAHA FAZLA

KALİTE POLİTİKASI

Akçay Esen, gelişen ülkemiz koşullarına paralel olarak bir hizmet sunmak hedefindedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve her defasında hatasız karşılamak.

KESİNTİSİZ HİZMET

Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstün hizmet sağlamak amacımızdır. Hizmetlerimizin en güzelini sizlere sunmak isteriz ve hizmeti sunarken devamlılığını da sağlamaya çalışırız.

DEĞERLERİMİZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, çalışanlarımıza saygı ve sevgi, kaliteli hizmet anlayışı, güven sağlayan kadromuz, huzur verici aile ortamı,kalite ve estetik, dürüstlük ve dakikliğe verdiğimiz aşırı önem

7/24 DESTEK

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 7/24 çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.