Akçay Esen Group'a Hoşgeldiniz!

Hizmetlerimiz

Zengin Kahvaltı Menümüz

Tek çeşit serpme kahvaltı sunuyorlar. Menüde; Köy peyniri, Halhalı zeytin, Hatay zeytin salatası, zahter salatası, cevizli çökelek, sürk, Hatay'a özgü tuzlu yoğurt,  yöresel bal-kaymak, katıklı ekmek, 3 çeşit gözleme, pide, lavaş ekmek, domates-salatalık, toprak tepside yumurta , toprak tepside kızarmış peynir, sade çökelek, peynirli salata ve Türk Kahvesi...

Diğer Hizmetlerimiz

Has Bahçe Düğün

Özel günlerinizde misafirlerinizi ağırlayacağınız şık ve güzel mekan...
DAHA FAZLA

Show Tv Programından

Show tv' nin sevilen programı olan Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu' na ev sahipliği yaptık.
DAHA FAZLA

Has Bahçe Kahvaltı

Kahvaltısıyla meşhur olan Antakya'da kahvaltı denilince akla gelen ilk isim Has Bahçe...
DAHA FAZLA

KALİTE POLİTİKASI

Akçay Esen, gelişen ülkemiz koşullarına paralel olarak bir hizmet sunmak hedefindedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve her defasında hatasız karşılamak.

KESİNTİSİZ HİZMET

Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstün hizmet sağlamak amacımızdır. Hizmetlerimizin en güzelini sizlere sunmak isteriz ve hizmeti sunarken devamlılığını da sağlamaya çalışırız.

DEĞERLERİMİZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, çalışanlarımıza saygı ve sevgi, kaliteli hizmet anlayışı, güven sağlayan kadromuz, huzur verici aile ortamı,kalite ve estetik, dürüstlük ve dakikliğe verdiğimiz aşırı önem

7/24 DESTEK

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 7/24 çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.