Akçay Esen Group'a Hoşgeldiniz!

Hizmetlerimiz

Hastane ve Otel Güvenliği

Güvenlik Kapsamı
Otellerde oluşabilecek güvenlik risklerini hizmet başlangıcımızın öncesinde yaptığımız risk analizi ile raporluyor, otel yetkililerine sunuyoruz. Böylelikle güvenlik ihlalini oluşmadan belirlemiş, erken tedbir ile önleyici faaliyet oluşturuyoruz.
 
OTEL GÜVENİĞİ : Uzun yıllardır düzenlenen ulusal ve uluslararası organizasyonların güvenlik ihtiyacını mükemmel kalite ile sağlayan firmamız bu alanda ki deneyimini, turizm organizasyon yapılanmasına da taşımaktadır. Turizm sektöründe faaliyet gösteren otellerde, konuklara 7 gün 24 saat kendini evinde gibi rahat ve güvende hissettirmek, müşteri odaklı hizmet anlayışımızda olmazsa olmazlarımızdandır.
 
HASTANE GÜVENLİĞİ : Sağlık hizmeti veren kurum ve kuruluşlara özel güvenlik faaliyetleridir. Hastaneler teşhis, tedavi ve rehabilitasyon olmak üzere sağlık hizmeti veren, hastaların uzun veya kısa süreli tedavi gördükleri yataklı kuruluşlardır. Hastaneler birer hizmet organizasyonlarıdır, karmaşık yapılı sistemlerdir. Hastaneler 7 gün 24 saat hizmet veren organizasyonlardır. Dolayısıyla sektör, içinde pek çok riski barındırmaktadır.Sağlık hizmeti sunumunda hasta ve çalışanların zarar görmesine yol açabilecek her türlü işlem ve süreçler ile ilgili alınacak tedbir ve iyileştirme uygulamalarına yönelik faaliyetleri gerçekleştirmek amacıyla, hastane iç düzenlemelerini yapmak ve tedbirleri almakla yükümlüğü ilegüvenlik hizmetlerinin sağlanmasıdır.
 
Güvenli Hastane” Kavramı:
 
Afet hali (deprem, fırtına, sel, savaş, vs..);
Yangın, enfeksiyon, radyasyon, çevre kirliliği;
Hırsızlık, kaçakçılık, vs.. gibi her ölçek ve türde fiziksel, kimyasal ya da psikolojik saldırı, tehlike ya da zararlara karşı azami önlem ve düzenlemeleri içeren faaliyetler
Sağlıklı bir atmosfer üreten ve hoşa gitmeyen ya da zarar verici ses, görüntü, temas vb. duygusal ve fiziksel etkilerin ortadan kaldırıldığı;
Kullanıcı tüm bireyler için rahatlatıcı ve sağlıklı bir atmosfer üreten hastane ortamını ifade eder.Tüm bu başlıklar çerçevesinde hastanelerde görev başlangıcımız öncesinde yapmış olduğumuz ücretsiz RİSK ANALİZ raporları ile emniyet ve güvenlik tehditlerini belirleyerek, düzeltici, önleyici faaliyet tavsiyelerimizi raporluyor bu raporu hastane yönetimine sunuyoruz.Hastaların ve mekan kullanıcılarının gerekli oranda gizlilik ve güvenliklerinin, hastane planlamasında dahil ederek, bu çerçevede; genel/umumi sirkülasyon ve personel/hasta sirkülasyonu birbirinden ayrılmasını sağlıyoruz.Düzeltici, önleyici faaliyetler çerçevesinde dış ve iç mekanların güvenliğinin sağlanması, çalışanların güvenliği, hasta ve hasta yakınlarının güvenlik sorumluğunu üstleniyoruz.
Otellerde oluşabilecek güvenlik risklerini hizmet başlangıcımızın öncesinde yaptığımız risk analizi ile raporluyor, otel yetkililerine sunuyoruz. Böylelikle güvenlik ihlalini oluşmadan belirlemiş, erken tedbir ile önleyici faaliyet oluşturuyoruz.
 
Son dönemlerde artan terör olaylarına karşı, otellerde konaklayan misafirlerimize hissettirmeden her daim yüksek tedbir alarak, onların güvenliğini sağlıyoruz. Otellerde çevre güvenliği, giriş çıkış kontrolleri, otopark, araç, bagaj, personel, misafir kontrollerini ve önleyici faaliyetleri uyguluyoruz.
 
Turistik tesis ve otellerin ününe, güvenlik ve emniyet zafiyetinden daha fazla bir konunun zarar vermediği hepimizce malum. Yetersiz güvenlik hizmeti sunan otel işletmecileri yerli ve yabancı turistlerin değerlendirmesinde olumsuz yorumlanacaktır. Turizm Sektörü ve Otellerde Sabotaj, Hırsızlık, Gasp, Darp, Terör gibi yasa dışı etkinliklere karşı alanında deneyimli, görev yerine özel firmamızca eğitimleri tamamlanan, özel güvenlik elemanlarıyla 5188 sayılı kanun çerçevesinde başarıyla hizmet vermektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Sanayi ve Antrepo Güvenliği

Esen güvenlik kapsamında eviniz, iş yerleriniz ve sık kullandığınız diğer tüm alanlar korunur.
DAHA FAZLA

İnşaat & Şantiye Güvenliği

Ülkemizde İnşaat sektörü; konut, yol, baraj, liman ve köprü gibi tesisler üreten kuruluşlar ile bu yapılara doğrudan ya da dolaylı olarak girdi üreten tüm sanayi kuruluşlarını kapsayan çok geniş bir sektördür.
DAHA FAZLA

Geçici Güvenlik

Esen güvenlik kapsamında eviniz, iş yerleriniz ve sık kullandığınız diğer tüm alanlar korunur.
DAHA FAZLA

Para ve Değerli Eşya Nakli

Esen güvenlik zırhlı araçlar ile altın, gümüş, elmas, para ve diğer tüm değerli eşyaların naklini yapmaktadır.
DAHA FAZLA

Profesyonel Site Güvenliği

Esen güvenlik Hatay'da yapmış olduğu 100 e yakın site güvenliği ile fark oluşturmaktadır.
DAHA FAZLA

Esen Güvenlik

Esen güvenlik, tüm özel güvenlik personellerine 5188 sayılı kanun haricinde, hizmet içi eğitim vermektedir.
DAHA FAZLA

KALİTE POLİTİKASI

Akçay Esen, gelişen ülkemiz koşullarına paralel olarak bir hizmet sunmak hedefindedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve her defasında hatasız karşılamak.

KESİNTİSİZ HİZMET

Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstün hizmet sağlamak amacımızdır. Hizmetlerimizin en güzelini sizlere sunmak isteriz ve hizmeti sunarken devamlılığını da sağlamaya çalışırız.

DEĞERLERİMİZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, çalışanlarımıza saygı ve sevgi, kaliteli hizmet anlayışı, güven sağlayan kadromuz, huzur verici aile ortamı,kalite ve estetik, dürüstlük ve dakikliğe verdiğimiz aşırı önem

7/24 DESTEK

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 7/24 çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.