Akçay Esen Group'a Hoşgeldiniz!

Hizmetlerimiz

Akçay Fırın

Sofralarımızın baş tacı, toplumun temel besin maddesidir o... Tarladan sofradaki yerini alıncaya kadar zahmetli bir yolculuktur onun rengarenk öyküsü.  Doğanın sağladığı o inanılmaz çeşitliliğin insanlarının pratik zekasıyla ve sevgisiyle kaynaşması muhteşem lezzetleri doğurmuştur. Vazgeçemeyeceğiniz rengarenk ve inanılmaz bir farklı lezzet dünyası...

 

KALİTE POLİTİKASI

Akçay Esen, gelişen ülkemiz koşullarına paralel olarak bir hizmet sunmak hedefindedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve her defasında hatasız karşılamak.

KESİNTİSİZ HİZMET

Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstün hizmet sağlamak amacımızdır. Hizmetlerimizin en güzelini sizlere sunmak isteriz ve hizmeti sunarken devamlılığını da sağlamaya çalışırız.

DEĞERLERİMİZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, çalışanlarımıza saygı ve sevgi, kaliteli hizmet anlayışı, güven sağlayan kadromuz, huzur verici aile ortamı,kalite ve estetik, dürüstlük ve dakikliğe verdiğimiz aşırı önem

7/24 DESTEK

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 7/24 çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.