Akçay Esen Group'a Hoşgeldiniz!

Kurumsal

AKÇAY ESEN GROUP

Esen Güvenlik
 
Tercih edilen en iyi güvenlik şirketi, olan Esen Güvenlik 2004 yılında kurulmuştur. Şirket ortakları ve personeli güvenlik sektöründe deneyimli ve tecrübeli insanlardan oluşmaktadır. Güvenlik sektörü gibi ciddiyet, dürüstlük ve tecrübe isteyen bir alanda, canınızı ve malınızı emanet edeceğiniz insanların bu vasıflara sahip olması gerektiği inancındayız. Şirketimizin amacı, alacak olduğumuz yoğun tedbirlerle güvenlik bloğunu delecek riski en aza indirgemektir. Şirketimizin faaliyet alanları;
 
Eğitim Merkezleri Koruma,
Askeri Tesis ve Askeri Konvoyları Koruma,
Emniyet Tesisleri Koruma,
Spor Müsabakaları Güvenliği,
Yerleşim Merkezleri Koruma,
Sanayi Tesisleri Koruma,
İbadet Yerleri Koruma,
Yabancı Tesisleri Koruma Anti Sabotaj,
Elektronik Güvenlik,
Lejyoner Ordusu,
AVM Güvenlik Hizmeti,
Şantiye Güvenliği,
Fabrika Güvenliği,
CCTV Sistemleri,
Fiziki Güvenlik Hizmetleri,
Güvenlik Risk Analizi,
Organizasyon Güvenliği,
 
Akçay Ekmek Fabrikası
 
Şirketimiz, bütün imkânlarını kullanarak halkımıza daha çok hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu amaçla, sürekli olarak üretim kapasitesini artırmaktadır.
 
Akçay Ekmek Fabrikası, yeni projelerle, tüketicilere en iyi imkânlarla hizmet vermenin gayreti içerisindedir. Bu gayret ve çabalar aralıksız devam etmektedir.
Akçay Ekmek Fabrikası, bir yandan son teknolojiyle donatılırken bir yandan da üretimi aralıksız olarak devam etmektedir.
 
Hijyenik şartlarda üretilen ekmeklerin, sağlıklı ortamlarda satışa sunulabilmesi için ekmek satış büfelerinin büyük bir bölümü yenilenmiş, kalan kısmının da en kısa zamanda yenilenmesi planlanmaktadır. Estetikten yoksun ve birbirlerinden farklı görünümleriyle göze hoş görünmeyen simit camekânları için hazırlattığımız yeni tasarımlı büfelerimiz büyük ilgi gördü. Bütün simit camekânları, simitçilerin kendileri tarafından örnek büfemize uygun olarak yaptırdıkları büfelerle değiştirildi.
 
Temel hedefimiz hijyenik koşullarda, halkımıza daha kaliteli ekmek üretmektir.
 
 
 
 

KALİTE POLİTİKASI

Akçay Esen, gelişen ülkemiz koşullarına paralel olarak bir hizmet sunmak hedefindedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve her defasında hatasız karşılamak.

KESİNTİSİZ HİZMET

Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstün hizmet sağlamak amacımızdır. Hizmetlerimizin en güzelini sizlere sunmak isteriz ve hizmeti sunarken devamlılığını da sağlamaya çalışırız.

DEĞERLERİMİZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, çalışanlarımıza saygı ve sevgi, kaliteli hizmet anlayışı, güven sağlayan kadromuz, huzur verici aile ortamı,kalite ve estetik, dürüstlük ve dakikliğe verdiğimiz aşırı önem

7/24 DESTEK

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 7/24 çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.